Krzesła na miarę Twoich potrzeb


D Dobrzy projektanci ożywiają pomieszczenia kolorowymi dodatkami, najwyższej klasy projektanci komponują wyjątkowe meble tak, aby to one wyróżniały się i dopełniły wnętrze. Krzesła są rewelacyjnym materiałem na funkcjonalny mebel jak i wyróżniający się w całym pomieszczeniu dodatek. Cudownie jest połączyć te dwie ważne funkcje.

Krzesła są naszą pasją i to właśnie ich produkcją zajmujemy się od wielu lat. Dopieszczamy najmniejszy detal i eksperymentujemy z nowoczesnym wzornictwem. Sprawiamy, że nasze krzesła wprowadzają duszę do każdego pomieszczenia. Zajmujemy się tworzeniem niepowtarzalnych i funkcjonalnych krzeseł. Tworzymy je i odkrywamy na nowo z racji tego, że jest to podstawowy element każdego mieszkania lub domu.Producent krzeseł Margio. Stylowe krzesła.

Świeże spojrzenie na wystrój wnętrza - inspirujące krzesła


To właśnie krzesła sprawiają, że każde pomieszczenie staje się wyjątkowe. Zależnie od stylu, który ma dominować w wystroju pomieszczenia – krzesło może stanowić jedynie dodatek lub grać pierwsze skrzypce w całym wystroju domu. Możesz wprowadzić wyjątkowy rodzinny klimat do pomieszczeń jadalnych odpowiednią stylistyką krzeseł. Sprawić, by rodzinne obiady nabrały jeszcze przyjemniejszego ciepła. Krzesłem możesz ożywić pokój dziecka, wybierając odważną linię krzeseł i bogato nasyconą kolorystycznie tapicerką krzeseł. Sprawić, by mniejsze pomieszczenia były urządzone zarówno funkcjonalnie jak i stylowo. Nowoczesne krzesła zgrabnie wpasują się w przestrzeń. Ożyw atmosferę w pomieszczeniach wstawiając na mocne akcenty. Kolorowe i nowoczesne akcenty we wnętrzach oddziałują bardzo pozytywnie na domowników dodając energii i napawając optymizmem na cały dzień.

Nasi zachodni odbiorcy od lat komponują tętniące życiem wnętrza za pomocą naszych krzeseł. Stonowany design wkomponowuje się w każde wnętrze. Klienci zagranicznych restauracji i hoteli upajają się doznaniami zmysłowymi płynącymi z niezwykle przyjemnej w dotyku tapicerki. Tapicerka krzesła najczęściej wspierana jest wygodną pianką oraz elastycznymi pasami nadającymi niezwykłej elastyczności i miękkości całemu siedzisku. Cieszymy się, że restauracje i hotele mogą na nowo tętnić życiem, a ich właściciele mogą wprowadzać genialne koncepcje w aranżacji wnętrz. Nasze krzesła stanowią nieodzowny element wystroju i dzięki wyszukanemu wzornictwu i solidnej konstrukcji nie poddają się ulotnym trendom ciesząc naszych odbiorców swoją ponadczasowością.


Stwórz klimat


Czy lampka wina w odpowiednio dobranym francuskim wzornictwie może sprawić, byś poczuła klimat Paryża?

Gdy tylko nasze krzesła trafiają do francuskich, włoskich restauracji, natychmiast chłoną ten klimat i mogą dać Tobie zasmakować w tych cudownych aromatach.

Nasze krzesła stojące w niemieckich i holenderskich lokalach przechodzą tak restrykcyjną kontrolę, że będą stały na baczność jeszcze przez dekady.

Stwórz klimat… Dostrzeż to co docenili nasi zachodni odbiorcy