krzesło KING salon meblowy Elbląg
 • krzesło KING salon meblowy Elbląg
 • krzesło KING producent krzeseł Elbląg
 • krzesło KING producent mebli Elbląg
 • krzesło KING tanie krzesła Elbląg

Krzesło King stylowy kontrast

290,00 zł
Krzesło KING. Stylowy element wyposażenia każdego nowoczesnego mieszkania. Podkreśl charakter...
 • 35 Przedmiot Przedmioty
 • W magazynie
 • Bez podatku

 • Pewność zakupu u wiarygodnego sprzedawcy Pewność zakupu u wiarygodnego sprzedawcy
 • Ekspresowa dostawa Ekspresowa dostawa
 • Pozostajemy w stałym kontakcie Pozostajemy w stałym kontakcie

Obok naszego krzesła KING nie można przejść obojętnie. Swoim kształtem i blaskiem ozdobi każde pomieszczenie. Piękna i urokliwa stylistyka wprowadza do każdego miejsca nutkę elegancji. Krzesło posiada solidną podstawę wykonaną z drewna bukowego. Zapewnia to niezwykłą wytrzymałość całej konstrukcji. Delikatna biel nóg uwydatnia estetykę drewna bukowego, a cudownie mieniący lakier potrafi hipnotyzować patrzącego. Obicie wykonane jest z najwyższej jakości skóry ekologicznej zdobione niezwykle modnym tłoczeniem typu Madras. Nadana jest tu niezwykła lekkość i delikatna faktura skóry, którą łatwo się czyści. Głęboka czerń zapewnia niezapomniane wrażenia wzrokowe. Nasycona do granic możliwości podkreśli ekskluzywność każdego pomieszczenia.

To nie jest krzesło, które może grać rolę drugoplanową. Decydując się na krzesło KING z całą pewnością chcesz zaakcentować swój doskonały wybór. Krzesło jest olśniewające z każdej strony, gdyż podkreślają jego wartość ozdobne przeszycia zarówno na krawędziach szycia jak i na tyle krzesła. Tył krzesła również zdobi drobiazg w postaci wszytego zamka. Żądni wrażeń zmysłowych i ceniący sobie wygodę będą usatysfakcjonowani konstrukcją tego wygodnego siedziska.

Siedzisko oraz oparcie wykonane jest na wysoko elastycznych pasach co zapewni niezwykły komfort siedzenia. Dopasowująca się elastyczna pianka poliuretanowa idealnie odda, ukoi zmysły siedzącego i zapewni pełen relaks podczas tak ważnej czynności jak siedzenie. Ze względu na ekskluzywny wygląd oraz wysoki komfort siedzenia bez wątpienia wykorzystanie naszego krzesła KING oddajemy do dyspozycji Twojej wyobraźni, gdyż sprawdzi się zarówno w pomieszczeniu, w którym najczęściej przebywasz, podkreśli pomieszczenie, któremu chcesz nadać wyrazisty charakter jak i salach konferencyjnych.

Specyfikacja krzesła
#TapicerkaSkóra ekologiczna
1 Wysokość 108cm
2 Wysokość siedziska 51cm
3 Głębokość siedziska 42cm
4 Głębokość 66cm
5 Szerokość 48cm
35 Przedmioty

Opis

Wysokość
108
Szerokość
48
Głębokość
66
Waga
10
Wysokość do siedziska
51
Głębokość siedziska
42

Produkty powiązane